کدام يک بهتر است ؟ ترشيهاي خانگي يا صنعتي؟

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها  يک کارشناس تغذيه با اشاره به اينکه استفاده از ترشي ها فوايد و مضرات زيادي دارد، گفت: بهتر است سالاد و سبزي جايگزين مصرف ترشي شود.
  image_ <a href='http://www.niloblog.com/top/کدام/'>کدام</a> يکي از اينا بهتر است ؟ ترشي‌هاي خانگي يا صنعتي؟


  ترشي ها


   يک کارشناس تغذيه با اشاره به اينکه استفاده از ترشي ها فوايد و مضرات زيادي دارد، گفت: بهتر است سالاد و سبزي جايگزين مصرف ترشي شود.


  يکي از چاشني هايي که در فصل سرما بر سر سفره هاي ما به وفورديده مي شود استفاده از انواع ترشي هاي خانگي و صنعتي است .


  وي با اشاره به اينکه بهتر است مردم، ترشي هاي خانگي را جايگزين ترشي هاي صنعتي نمايند، افزود: ترشي هاي صنعتي به علت افزودني هاي زياد و نمک فراوان توصيه نمي شود.


  وي با اشاره به اينکه ، قرار گرفتن گل کلم و سبزيجات سبزي که حاوي ويتامين c هستند در سرکه موجب مي شود تا خواص اين سبزيجات کاملا حفظ شود، افزود : بهتر است در هنگام طبخ ترشي ها آب آن را دور نريزيم چراکه به اين وسيله مواد مغذي آن را کاملا از دست مي دهيم .


  بزرگمهر با تاکيد براينکه استفاده از ترشي در افرادي که اضافه وزن دارند موجب پرخوري و افزايش اشتها مي شود، اظهار داشت : مصرف ترشي موجب ترشح املاح صفراوي شده و هضم چربي با سرعت بيشتري انجام مي شود، بنابراين مي تواند جايگزين مناسبي باشد براي غذاهاي پرکالري و افرادي که تصميم به رژيم لاغري دارند .


  مسئول روابط عمومي انجمن تغذيه ايران با تاکيد براينکه افرادي که مشکلات گوارشي دارند بهتر است کمتر از ترشي ها استفاده نمايند، بيان کرد: ترشي ها به علت دارا بودن نمک ، فلفل و سرکه مي توانند موجب تشديد بيماري هاي دستگاه گوارش شوند .


  وي در پايان با اشاره به اينکه ، براي داشتن تغذيه اي سالم بهتر است سالاد و سبزي را جايگزين ترشي ها کنيم ،خاطر نشان کرد: نحوه حرارت دادن سبزيجات هنگام طبخ ترشي ، قرارنگرفتن در معرض اکسيژن ، استفاده کم از نمک و حذف جوش شيرين بايد در تهيه ترشي هاي خانگي رعايت شود.

  نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : دوشنبه 3 آبان 1395 ساعت: 5:52
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123